
Портативная акустика колонка Б/У Havit HV-SK872BT
270 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2000004058401
+380 (98) 317-20-20
Загальний телефон кампаніїЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З компактною та потужною бездротовою акустикою HAVIT HV-SK872BT музика завжди буде з вами. Стильний та легкий пристрій у яскравому молодіжному дизайні зручно брати з собою на відпочинок чи прогулянку. Отримуйте задоволення від якісного, чистого та точного відтворення аудіо в широкому діапазоні та з великим запасом гучності.
Усередині корпусу прихований динамік потужністю 3Вт для насиченого та глибокого звучання. А ще у вас буде цілих 5 годин безперервного прослуховування на одному заряді. Акустична колонка із можливістю підключення джерела звуку через Вluetooth V5.0. Можливість відповідати на дзвінки. Прийом або завершення дзвінка необхідно швидко натиснути кнопку керування дзвінками. Відхилення дзвінка - Натисніть і утримуйте кнопку керування дзвінками протягом 2 секунд. Подвійне натискання кнопки дозволяє зателефонувати до останнього номера.
Виробник
HAVIT
Тип
портативні колонки
Підключення
бездротове
Кількість каналів
1.0
Потужність
3 Вт
Інтерфейси
Micro USB
Bluetooth
USB
Інтерфейс
5.0
Особливості
Кнопка увімкнення
Регулятор гучності
Управління треками
Час автономної роботи
5 год
Габарити
7.5 х 7.5 х 11 см
Матеріал корпуса
пластик
Внимание! Комиссионный товар. Уточняйте наличие и комплектацию у менеджера. Товар может быть продан в розничном магазине.
Хотите скидку? Давайте обсудим. Предложите свою цену и мы посмотрим, что сможем сделать.
Товар отпускается только по предоплате. Сумма предоплаты зависит от размера и веса посылки, но не менее 50 грн.
Функциональное состояние товара Вы можете уточнить у менеджера!Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Б/У |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Нет |
| Вес | нет данных |
| Время работы | 5 ч |
| Входы | Micro USB/Bluetooth/USB |
| Диапазон воспроизводимых частот | 20 - 20000 Гц |
| Звук | 3 Вт |
| Интерфейсы | Micro USB/Bluetooth/USB |
| Качество | Б/У |
| Комплект | Коробка,кабель |
| Мощность колонок | 3 Вт |
| Питание | автономное |
| Примечания | новая. |
| Размеры (ШxВxГ) | 7.5 х 7.5 х 11 см |
| Регулировка | звук |
| Состояние (из 5) | 5 |
| Суммарная мощность | 3 Вт |
| Тип элементов питания | свой собственный |
| Функции | встроенный микрофон |
| Основные | |
| Тип | Портативные |
| Мощность | 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 270 ₴









