
Швейная машина Б/У Minerva Classic
3 679 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2000004145446
+380 (98) 317-20-20
Загальний телефон кампаніїЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Практична і зручна електромеханічна швейна машинка Minerva Classic - хороший варіант для будь-якого користувача, адже вона пропонує стандартний набір функцій і навіть трішки більше, при цьому не викликає складнощів в процесі експлуатації. Одним з головних достоїнств Minerva Classic є вбудований автоматичний заправник нитки, що значно полегшує настільки нелюбиму багатьма користувачами процедуру. Вона відмінно працює з 14 видами рядків, включаючи оверлочні і декоративні, забезпечуючи відмінний результат практично з будь-яким видом тканини. При виборі цієї моделі варто також звернути увагу на вертикальне розташування човника, можливість регулювання натягу верхньої нитки, тиску лапки на тканину, а також перемикання на холостий хід для намотування нитки на шпульку. Є в Minerva Classic і перемикання реверсу, а також обрізувач нитки, підсвічування, рукавна консоль, зручна ручка для перенесення і навіть чохол для зберігання
Внимание! Комиссионный товар. Уточняйте наличие и комплектацию у менеджера. Товар может быть продан в розничном магазине.
Хотите скидку? Давайте обсудим. Предложите свою цену и мы посмотрим, что сможем сделать.
Товар отпускается только по предоплате. Сумма предоплаты зависит от размера и веса посылки, но не менее 50 грн.
Функциональное состояние товара Вы можете уточнить у менеджера!Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minerva |
| Количество швейных операций | 14 |
| Максимальная длина стежка | 4 мм |
| Максимальная ширина стежка | 5 мм |
| Тип швейной машины | Электромеханическая |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Нитевдеватель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение петли | автомат |
| Качество | Б/У |
| Кнопка реверса | Да |
| Комплект | Педаль |
| Освещение | Да |
| Отсек для аксессуаров | Да |
| Примечания | потертости |
| Размеры (ШxГxВ) | 35х22х43 см |
| Регулировка давления лапки на ткань | Да |
| Состояние (из 5) | 4 |
| Строчки | нет данных |
| Тип управления | электромеханическое |
| Тип челнока | вертикальный |
| Чехол | мягкий |
Информация для заказа
- Цена: 3 679 ₴









