
Самокат детский трюковый Б/У VIPER HIPE-X
800 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2000004180652
+380 (98) 317-20-20
Загальний телефон кампаніїЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трюковий самокат Viper HIPE - X з пегами - це надійний трюковий самокат для новачків та райдерів середнього та просунутого рівня. Вікова категорія трюкового самокату віком від 6 до 13 років. Відмінно підійде для першої ковзанки та для відточування трюків.
Самокат модельного 2020 року отримав низку нових кольорів та оновленого дизайну та кілька конструктивних змін: Алюмінієва дека має класичну коробчасту форму. Рульова склянка виконана методом фрезерування. Шия деки проходить наскрізь і приварена з усіх боків. Колеса на алюмінієвих дисках, кермо сталеве Y-Bar, яке надійно фіксує кермо і дозволяє знизити вагу самокату. Виделка односкладова і так само виконана з алюмінію. У результаті самокат вийшов дуже міцним та досить легким.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
1. Залізне T-подібне кермо з гумовою ручкою
2. Залізна гальмівна педаль та передня вилка
3. Алюмінієва дека розміром 50 см*11 см
4. Чотирирядний замок
5. 100*25 мм поліуретанове колесо з алюмінієвим сердечником
6. Висока якість підшипників ABEC - 7 із вуглецевої сталі
7. Максимальне навантаження: 100 кг
8. Висота кермової стійки: 85 см
9. Ширина керма: 45 см
10. Вага 3.3 кг
Внимание! Комиссионный товар. Уточняйте наличие и комплектацию у менеджера. Товар может быть продан в розничном магазине.
Хотите скидку? Давайте обсудим. Предложите свою цену и мы посмотрим, что сможем сделать.
Товар отпускается только по предоплате. Сумма предоплаты зависит от размера и веса посылки, но не менее 50 грн.
Функциональное состояние товара Вы можете уточнить у менеджера!Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viper |
| Вес | 3.3 кг |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Тип | Трюковый |
| Состояние | Б/У |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизатор | Нет |
| Возраст ребенка | от 6 лет |
| Жесткость | нет данных |
| Качество | Б/У |
| Материал | Алюминий |
| Материал рамы | алюминиевый сплав |
| Подножка | Нет |
| Пол ребенка | для мальчиков и девочек |
| Примечания | Царапины,потертости,следы падений |
| Размер деки | 50 см*11 см |
| Размер колес | 100 мм |
| Седло | Нет |
| Состояние (из 5) | 3 |
| Тормоз | Ножной |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴









